Baawer Office House

Bavorská 2780/2, Praha MAPA 11,0 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Výhled na řeku blízko okruhu

Recepce a parking

Energetická náročnost B

Vybavenost

Výtah
Recepce
Security
Otevírací okna

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
1st floor 101 m2 K dispozici ihned 11,0 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří v Baawer Office House v Praze 5

Projekt Baawer Office House se nachází v oblíbené administrativní části Prahy 5 – Stodůlky. Leží přímo u dálnice na Plzeň a Norimberk (D5) a u pražského okruhu, což zaručuje rychlý přístup k pražskému mezinárodnímu letišti – 10 min, R7 směr Slaný. Velmi rychlý spoj na R6 směr Karlovy Vary, R4 Příbram, D1 Brno.

Dobrá dostupnost do centra díky MHD

Autobusová zastávka autobusů 149 a 168 přímo před budovou zajišťuje dobrý přístup na stanici metra Nové Butovice, Hůrka (trasa B) 5 min nebo Motol (trasa A) a tím i dobrý přístup do centra Prahy. Linka 149 pak pokračuje až na stanici metra Dejvice.

Prakticky řešená parkovací stání

K dispozici je parkování pro 10 vozidel v podzemních garážích. Zároveň je v rámci společných prostor 6 parkovacích míst pro návštěvníky. K dispozici je i sklad o ploše cca 22 m2.

Nově postavená Baawer Office House

Nová administrativní budova nabízí svým nájemcům čtyři podlaží flexibilních kancelářských prostor. Pro potřeby vaší společnosti nabízíme část 2.NP o ploše 474 m2 včetně souvisejících společných prostor. Prostor má samostatný vchod.

Viditelnost budovy z D5 umožňuje instalaci poutačů

Budova je přímo vidět v obou směrech z plzeňské dálnice D5 – výborná orientace pro návštěvníky. Na fasádě i střeše budovy je možno umístit světelný poutač.

Velké množství restaurací a obchodů v blízkosti budovy

Cca 300 m od budovy se nachází Lidl a XXX Lutz s velmi příjemnou a rychlou restaurací. Malá restaurace je také hned v protější budově Toyota. Ve vzdálenosti 2–3 km OC Zličín, Galerie Nové Butovice, Bauhaus, Obi, Hornbach, Skonto, Globus, Ikea.

Další kanceláře k pronájmu v Praze 5

Nezaujal vás Baawer Office House? Podívejte se na nabídku kanceláří k pronájmu v Praze 5 nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním prostor dle vašich požadavků.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre