Baawer Office House

Bavorská 2780/2, Praha MAPA 12,9 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Výhled na řeku blízko okruhu

Recepce a parking

Energetická náročnost G

Vybavenost

Výtah
Recepce
Security
Otevírací okna

Nově postavená Baawer Office House

Nová administrativní budova nabízí svým nájemcům čtyři podlaží flexibilních kancelářských prostor. Pro potřeby Vaší společnosti nabízíme část 2.NP o ploše 474 m2 včetně souvisejících společných prostor. Prostor má samostatný vchod.

Prakticky řešená parkovací stání

K dispozici je parkování pro 10 vozidel v podzemních garážích. Zároveň je v rámci společných prostor 6 parkovacích míst pro návštěvníky. K dispozici je i sklad o ploše cca 22 m2.

Viditelnost budovy z D5 umožňuje instalaci poutačů

Budova je přímo vidět v obou směrech z plzeňské dálnice D5 – výborná orientace pro návštěvníky. Na fasádě i střeše budovy je možno umístit světelný poutač.

Kanceláře využívají své výborné automobilové dostupnosti


Projekt Baawer Office House se nachází v části Prahy 5 – Stodůlky. Leží přímo u dálnice na Plzeň a Norimberk (D5) a u pražského okruhu, což zaručuje rychlý přístup k pražskému mezinárodnímu letišti – 10 min, R7 směr Slaný. Velmi rychlý spoj na R6 směr Karlovy Vary, R4 Příbram, D1 Brno.

Dobrá dostupnost do centra díky MHD

Autobusová zastávka autobusů 149 a 168 přímo před budovou zajišťuje dobrý přístup na metro Nové Butovice, Hůrka (trasa B) 5min nebo Motol (trasa A) a tím i dobrý přístup do centra města. Linka 149 pak pokračuje až na metro Dejvice.

V blízkosti je velké množstí restaurací a obchodů

Cca 300m od budovy se nachází Lidl a XXX Lutz s velmi příjemnou a rychlou restaurací. Malá restaurace je také hned v protější budově Toyota. Ve vzdálenosti 2 - 3km OC Zličín, Galerie Nové Butovice, Bauhaus, Obi, Hornbach, Skonto, Globus, Ikea.

Nezaujal vás Baawer Office House? Podívejte na naší další nabídku kanceláří na Praze 5.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre