Anděl Park - coworking a servisované kanceláře

Karla Engliše 3201/6, Praha MAPA Na dotaz K dispozici ihned

Charakteristika

Vybavené kanceláře na Andělu

V blízkosti metra

Energetická náročnost C

Vybavenost

Káva
Čaj, voda
Osobní úložný prostor
Internet
Úschova kol
Zasedací místnost
Telefonní budky
Tisk a skenování
Poštovní služby

Pronajměte si kancelář na Praze 5

Moderní kancelářská budova Anděl Park je situována přímo v centru Prahy 5 – Smíchova. Bezproblémovou dostupnost pomocí MHD zajišťuje stanice metra Anděl (trasa B) a tramvajová zastávka před budovou. V docházkové vzdálenosti je vlakové nádraží Praha - Smíchov. Snadné spojení automobilem zaručuje Městský okruh.

Restaurace a kavárna součástí budovy

Veškerou občanskou vybavenost a široké spektrum služeb zajišťuje nedaleké centrum OC Nový Smíchov. V suterénu samotného centra najdete restauraci, kavárnu a obchody.

Moderní kancelářské prostory s veškerým vybavením

Servisované kanceláře se nachází v pátém patře budovy a nabízí světlé prostory vybavené moderním nábytkem. Součástí centra je reprezentativní vstupní recepce, vybavené kuchyňky s neomezenou konzumací nápojů, copy centrum vybavené multifukčním kopírovacím a tiskovým zařízením. Součástí poskytovaných služeb jsou administrativní a IT služby.

Společenské akce pro nájemce coworkingového centra

V servisovaných kancelářích potkáte mnoho odborníků z různých odvětví, se kterými si můžete vzájemně pomoci. Můžete se zde zúčastnit zajímavých večerních přednášek na celospolečenská témata či společných snídaní, kde máte možnost potkat další členy, navázat s nimi kontakty a rozvinout případnou spolupráci.

Další kanceláře v Praze 5

Prohlédněte si i další kanceláře k pronájmu v Praze 5 nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním prostor dle vašich požadavků.

Proč kontaktovat CBRE?

Detailně známe trh flexibilních kanceláří.

Zajistíme pro vás prohlídky i veškerou komunikaci s provozovatelem.

Neplatíte nám provizi ani žádné jiné poplatky.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre