Anděl Media Centrum

Karla Engliše 519/11, Praha MAPA 14,0 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Kvalitní budova v lokalitě Anděla

Moderní kanceláře

Energetická náročnost D

Vybavenost

Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování
5 minut od metra

Pronájem kanceláří v Anděl Media Centru v Praze 5

Kancelářské budovy Anděl Media Centra se nachází v jedné z nejoblíbenějších kancelářských lokalit v Praze 5 – Anděl v ulici Karla Engliše. Tyto prestižní prostory disponují výbornou dostupností autem i MHD. Stanice metra Anděl (trasa B) a přilehlé tramvajové a autobusové zastávky zajišťují snadné spojení s centrem města. Projekt také nabízí napojení na Pražský okruh, dálnici D5 ve směru na Plzeň a na Letiště Václava Havla. V budově je dostatek parkovacích míst. Pestrou nabídku služeb a veškerou občanskou vybavenost najdou nájemci v nedalekém obchodním centru Nový Smíchov.

Administrativní budova na Andělu

Budova Media Centra byla postavena v roce 2004 a původně měla sloužit výhradně pro účely redakce. V současné době ovšem nabízí i pronájem prostor pro další společnosti. Budova disponuje výbornými technickými parametry, centrální recepcí a kantýnou přímo v budově.

Vybavení budovy

Budova je vybavena venkovními žaluziemi, výtahy, otevíratelnými okny a restaurací. Součástí kancelářského komplexu je i Anděl Park a interní atria s množstvím zeleně.

Další kanceláře k pronájmu v Praze 5

Potřebujete více informací? Neváhejte nás kontaktovat. Dále se můžete podívat na další kancelářské prostory k pronájmu v Praze 5.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre