Anděl 16

Klicperova 3208/12, Praha MAPA 15,5 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Populární lokalita Anděla

Množství služeb a obchodů

Energetická náročnost A

Vybavenost

Výtah
Recepce
Security
Otevírací okna
Parkování
5 minut od metra
Zelená budova

Za názvem Anděl 16 se skrývá moderní sedmipodlažní kancelářská budova třídy A, postavená v roce 2005, jejímž dominujícím stavebním materiálem je sklo.

Anděl 16 nabízí celkem 6.600 m2 prvotřídních kanceláří, které jsou plně klimatizovány a vybaveny moderními technologiemi. Mezi vybavení prostor patří mimo jiné zdvojené podlahy, zabudované osvětlení, nebo vnitřní zatmívací rolety, které propouštějí dostatek denního světla. Příjemné pracovní prostředí zajišťuje moderní vzduchotechnika s kontrolou vlhkosti. Reprezentativní vstup do budovyV přízemí se nachází vstupní recepce zajišťující reprezentativní přijímání návštěv a ve spojení s 24 hodinovým CCTV monitoringem udržuje vysoký bezpečnostní standard pro všechny nájemníky. Vstup do budovy je možný pouze přes recepci, nebo s použitím bezpečnostní karty.

LokalitaHlavním pozitivem této budovy je lokace objektu v oblíbené městské části Praha 5, v srdci Anděla, který je velmi dobře přístupný jak autem, tak i MHD. Stanice metra Anděl (linka B) a několik tramvajových a autobusových zastávek nalezneme v docházkové vzdálenosti. Nedaleko budovy je také vlakové nádraží Praha- Smíchov. Na Andělu je velké obchodní centrum s množstvím služeb a supermarketem. Velkým plusem je také spousta velmi kvalitních restaurací jak řetězcového typu, tak i typických menších restaurací a kaváren.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre