Amazon Court

Karolinská 4, Praha MAPA 17,5 - 19,0 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Architektonicky oceněná budova

Atraktivní lokalita Karlína

Energetická náročnost B

Vybavenost

Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
Parkování

Atraktivní kancelářské prostory k pronájmu v Karlíně

Amazon Court je situován v oblíbené kancelářské lokalitě Karlín. Budova je velmi dobře dostupná metrem a tramvají (zastávka na Karlínském náměstí a v ulici Sokolovská). Tramvajové linky zajišťují snadnou dostupnost (přibližně 1 minuta jízdy) do stanic metra Křižíkova (trasa B) a Florenc (trasa B a C). Umístění budovy podél Rohanského nábřeží poskytuje skvělou automobilovou dostupnost a k dispozici je nájemcům i podzemní parkoviště s 254 parkovacími místy.

Služby v populárním River City Komplexu

Amazon Court byl postaven v roce 2009 a je třetí budovou populárního kancelářského komplexu River City Prague, který nabízí široké spektrum služeb včetně tří restaurací, kavárny a fresh baru, pošty, bankomatu, trafiky, květinářství, posilovny, fyzioterapie, masáží atd.

Budova šetrná k životnímu prostředí

Amazon Court vyniká svou jedinečnou architekturou spojenou s maximální šetrností k životnímu prostředí. Tato zelená budova využívá speciálního systému "vytěsňovacího" přetlakového větrání, který do prostor přivádí 100% čistý vzduch a pracuje s nadprůměrnou frekvencí tří až čtyř výměn vzduchu za hodinu, což zajišťuje svěží a příjemné pracovní prostředí. Současně jsou v budově zcela otevíratelná okna. Tyto benefity navíc minimalizují požadavky na servis a náklady na energii.

Další kanceláře v Praze 8

Není Amazon Court tím, co hledáte? Podívejte se na další kanceláře k pronájmu v komplexu River City Prague nebo v celé oblasti Prahy 8.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre