AFI Karlín - Sublease

Pernerova 691/42, Praha MAPA 18,5 EUR / m2 / měsíc K dispozici do 2 měsíců

Charakteristika

Plně vybaveno

Žádaná lokalita

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přístup 24/7
Stojan na kola
Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Terasa
Otevírací okna
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
3rd floor 196 m2 K dispozici do 2 měsíců 18,5 EUR/m²/měsíc

Podpronájem plně vybavených kanceláří v Praze 8 v budově AFI Karlín

AFI Karlín (známá také jako Butterfly) je jedinečná administrativní budova v pražském Karlíně. Budova vyniká zelenou fasádou a instalacemi uvnitř budovy od Maxima Velčovského. Jedná se o inteligentní stavbu s jasným ekologickým cílem získat vysoké hodnocení nízké energetické náročnosti a současně být přívětivá ke svým uživatelům a návštěvníkům po stránkách vizuální a fyzicky komfortní.

Skvělá dostupnost

V docházkové vzdálenosti budovy jsou tramvajové zastávky Urxova a stanice metra B Křižíkova. Nájemci ocení veškerou občanskou vybavenost v okolí. Součástí budovy je restaurace nebo fitness a dále ve vzdálenosti 5 minut chůze jsou další populární kavárny, restaurace nebo supermarket.

Flexibilní kanceláře ve vysokém standardu

Kancelářské prostory lze řešit buď jako open space nebo uzavřené kanceláře. Každý nájemce má na patře samostatnou kuchyňku. Centrální vzduchotechnika a klimatizace všech prostor budovy doplněné o samostatný systém chladicích trámů, centrální zvlhčování vzduchu a centrální inteligentní systém ovládání a samostatné doregulování klimatizace v jednotlivých místnostech. Centrální recepce s turnikety pro budovu A i B a 24/7 bezpečnostní služby.

Nájemci také ocení dostatečný počet parkovacích míst, kolárnu se sprchami, dokovací stanice pro elektromobily nebo střešní terasy ideálních k odpočinku.

Certifikace BREEAM Excellent

Budova získala certifikaci BREEAM Excellent díky své energetické úspornosti a nízké spotřebě energií. Zelená fasáda budovy přispívá k lepší integraci do okolí stavby.

Další kanceláře k pronájmu na Praze 8

Máte zájem o prohlídku? Neváhejte nás kontaktovat. Pokud tato nabídka nesplňuje vaše požadavky, podívejte se na další kanceláře v nabídce.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre