AFI Vokovice

Evropská 115, Praha MAPA 14,0 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Kvalitní eko-projekt u metra

Multifunkční komplex

Energetická náročnost A

Vybavenost

Přístup 24/7
Stojan na kola
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování
5 minut od metra
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
Ground Floor 182 m2 K dispozici ihned 14,0 EUR/m²/měsíc
1st floor 734 m2 Rezervováno 14,0 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří v AFI Vokovice

Primárně administrativní komplex z dílny architektonického studia DAM architekti, který tvoří dvě budovy o šesti a osmi nadzemních podlažích na společné podzemní podnoži s celkovou pronajímatelnou plochou téměř 15 tisíc metrů čtverečních, nabídne také maloobchodní jednotky, skladové plochy a prostory určené pro gastroprovoz.

Energeticky úsporné budovy

Konec plýtvání energiemi. Budovy jsou navrženy jako energeticky úsporné a směřují k získání certifikátu LEED Platinum. Navzájem spolu vizuálně komunikují, přičemž vycházejí ze stejného tvarového řešení i totožných materiálů. Zároveň se i dobře doplňují, protože fasáda vyšší budovy B svými užšími meziokenními pilíři podporuje vertikalitu nároží a kontrastuje s klidnější hmotou zadní budovy A.

Plnohodnotná pracovní místa po celém obvodu budovy

Plynulá křivka fasády umožňuje umístění plnohodnotných pracovních míst po celém svém obvodu. Kromě toho je v AFI Vokovice myšleno i na cyklisty. Nájemci budou mít k dispozici kolárnu se zázemím a sprchami.

Ideální kanceláře pro náročné nájemce

Ideální řešení pro náročné nájemce. AFI Vokovice nabízí vysoce variabilní řešení pro náročné nájemce, kteří hledají moderní kancelářské prostory s využitím nejnovějších technologií, originální architekturou a především v atraktivní lokalitě na dosah centra města i mezinárodního letiště.

Skvělá dopravní dostupnost

Lokalita na hranici Vokovic a Veleslavína je zárukou kompletní občanské vybavenosti a skvělé dopravní dostupnosti jak automobilem, tak městskou hromadnou dopravou.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre