Aero House

Šaldova 425/12, Praha MAPA 15,2 - 16,0 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Krásný industriální design

Prémiová lokalita

Energetická náročnost C

Vybavenost

Přístup 24/7
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Security
Terasa
Otevírací okna
Parkování
5 minut od metra

Pronajměte si kancelář v klidné části Karlína

Aero House se nachází v Šaldově ulici 12 v oblíbené klidné administrativní časti Prahy – Karlíně. Do místa je snadná dostupnost pomocí MHD díky tramvajovým zastávkám (Křižíkova, Urxova) a stanici metra Křižíkova (trasa B). Do centra města se lze automobilem i pomocí MHD dostat do 10 minut. K dispozici je také dostatek parkovacích míst a veškerá občanská vybavenost (restaurace, kavárny, obchody) v místě.

Rekonstruovaná funkcionalistická stavba

Nová rekonstruovaná budova si kombinuje prvky původní funkcionalistické architektury objektu z 1. poloviny 20. století s moderní architekturou. Pronajímatelné prostory jsou flexibilní a je možnost je individuálně přizpůsobit dle přání klienta. Kanceláře lze využívat formou open space nebo jako jednotlivé uzavřené kanceláře.

Nadstandardní vybavení

Objekt disponuje reprezentativní recepcí s neomezeným přístupem, venkovní terasou, otevíratelnými okny s venkovními žaluziemi, klimatizací a ostrahou.

Další kanceláře v Praze 8

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Pokud Aero House nenaplnil vaše očekávání, prohlédněte si nabídku kanceláří k pronájmu v Praze 8 nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomůžou najít ideální řešení dle vašich představ.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre