ABC

Prokešovo náměstí 2020/6, Ostrava MAPA 7,5 - 9,8 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Skvělá dopravní obslužnost

Veškerá občanská vybavenost v okolí

Energetická náročnost C

Energetická náročnost D

Vybavenost

Přístup 24/7
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Otevírací okna
Parkování

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
5th floor 154 m2 K dispozici ihned 7,5 EUR/m²/měsíc
Ground Floor 245 m2 K dispozici ihned 7,5 - 9,8 EUR/m²/měsíc
5th floor 161 m2 K dispozici ihned 7,5 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří v části Moravská Ostrava

Administrativní budova ABC Alfa je součástí moderního kancelářského komplexu Asental Business Center, který se nachází v samém středu Ostravy přímo naproti Magistrátu města. Přístup do budovy je jak z Prokešova náměstí naproti Nové radnici, tak z ulice Gregorova. V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost. Výhodou budovy je také snadná dopravní dostupnost – zastávka trolejbusu je situována přímo před budovou, hlavní nádraží se nachází ve vzdálenosti 7 minut jízdy tramvají a dálnice D1 vedoucí do Brna nebo Polska je ve vzdálenosti 5 minut jízdy autem.

Moderní kanceláře v památkově chráněné budově

Budova má bohatou historii a již od svého otevření v roce 1940 byla středem ostravského dění. Po celá desetiletí sloužila budova jako místo, kde se utvářela přítomnost a budoucnost celého kraje. Jedná se totiž o budovu bývalého generálního ředitelství Severní dráhy císaře Ferdinanda. Na podobě budovy mají podíl architekt Karel Kotas a atmosféru reprezentativních prostor je umocněna mozaikou Jana Baucha. Zajímavostí budovy je stále funkční páternoster. V roce 2016 ale budova prošla generální rekonstrukcí a v současné době nabízí kancelářský standard A.

Dostupný komfort s využitím moderních technologií

Administrativní budova nabízí k pronájmu až 6 tisíc m2 komfortních kancelářských prostor, které jsou plně klimatizované. V rámci budovy se využívají moderní technologie a nájemci ocení variabilní uspořádání dispozic jednotlivých částí objektu. Možnost parkování před budovou.

Nabídka kanceláří k pronájmu v Ostravě

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Pokud tato nabídka neodpovídá vašim požadavkům, prohlédněte si další nabídku kancelářských prostor v Ostravě.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre