Greenline

Jihlavská 1558/21, Praha MAPA 15,5 EUR / m2 / měsíc K dispozici ihned

Charakteristika

Výborná viditelnost z dálnice

Zelená certifikace Leed Gold

Energetická náročnost B

Vybavenost

Stojan na kola
Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Security
Otevírací okna
Parkování
Zelená budova

Celková plocha

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
3rd floor 369 m2 K dispozici ihned 15,5 EUR/m²/měsíc
6th floor 1978 m2 K dispozici ihned 15,5 EUR/m²/měsíc
3rd floor 902 m2 K dispozici do 10 měsíců 15,5 EUR/m²/měsíc
5th floor 1160 m2 K dispozici ihned 15,5 EUR/m²/měsíc

Pronájem kanceláří v budově The Green Line v Praze 4

Budova The Green line se nachází v byznysové lokalitě Prahy 4. Její předností je vynikající viditelnost z pražské magistrály 5. května, která je dále přímo napojena na dálnici D1, ze které lze přímo vjíždět a vyjíždět z podzemních garáží. Snadný a rychlý přístup do centra města je zajištěn stanicí metra Kačerov (trasa C), vzdálenou 2 minuty chůze a nedalekým autobusovým nádražím. V blízkosti objektu se nachází BB Centrum, které zajišťuje veškerou občanskou vybavenost.

Vynikající viditelnost při příjezdu do Prahy

Budova je předurčena k tomu, aby se stala jedním z nejvýznamnějších administrativních center v Praze, protože při příjezdu nebo odjezdu z Prahy se každému vryje do paměti. Budova nabízí jedinečnou příležitost velkým nájemcům, kteří tak významně posílí viditelnost své značky a dostanou se do povědomí širší veřejnosti.

Ideální budova pro velké společnosti

Bezmála 15 000 m2 nově vybudovaných moderních kancelářských prostor bude rozloženo do 6 nadzemních podlaží. Administrativní budova je ideální pro velké společnosti, které mají možnost mít v přízemí vlastní vchod a recepci, mohou obsadit celé jedno patro o velikosti 2 500 m2 a v neposlední řadě je pro ně velkou výhodou právě výše zmiňovaná viditelnost budovy. Ani nájemci s potřebami menších prostor díky třem vchodům a vhodně koncipovaným podlažím v projektu zaručeně nezapadnou.

Flexibilní prostory typu A

Administrativní prostory nabízí flexibilní dispoziční řešení. Toto příjemné a inspirativní pracovní prostředí lze využívat formou open space či prostor rozdělit do jednotlivých uzavřených kanceláří. V budově operuje 8 výtahů, které zajišťují přímý vstup do kanceláří. Dále budova disponuje parkovištěm, recepcí, terasou, bezpečnostním kamerovým systémem, úschovnou jízdních kol a šatnami.

Další kanceláře v Praze 4

Pro více informací nás kontaktujte. Pokud o budovu The Greenline nemáte zájem, podívejte se na nabídku dalších kancelářských prostor v Praze 4.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre