Kodaňská Office Center

Kodaňská 46, Praha MAPA 10,5 EUR / m2 / měsíc Obsazeno

Charakteristika

Rekonstruovaná budova

Veškeré služby v okolí

Energetická náročnost E

Vybavenost

Kantýna
Venkovní žaluzie
Výtah
Recepce
Restaurace
Security
Parkování

Kanceláře Praha 10

Kodaňská Office Center neboli 4D Center se rozkládá mezi ulicemi Kodaňská, Moldavská a Kavkazská v centrální části Prahy 10 – Vršovice. Budova má vynikající dopravní dostupnost jak pro individuální, tak i městskou hromadnou dopravu s rychlým napojením na páteřní komunikace. Snadno dostupný je především městský okruh a dálnici D1. V blízkosti se nachází tramvajové zastávky linek č. 4, 7, 22, 24, autobusové zastávky linek č. 101, 124, 135, 136, 139, 150, 213 a vlaková stanice Nádraží Vršovice. K dispozici je dostatek parkovacích míst.

Komplex 3 vzájemně propojených budov

Kodaňská Office Center nabízí variabilní kancelářské a skladové prostory o výměře až 30 000 m2. Budova je součástí komplexu tří vzájemně propojených budov A, B a C, což umožňuje flexibilně reagovat na potřeby nájemců v závislosti na velikosti pronajímané plochy a zajistit tak potřebná dispoziční řešení. Pronajmout si lze i vybavenou zasedací místnost pro 30 osob.

Špičkové vybavení

4D Center disponuje profesionálním datovým centrem, vysokorychlostním připojením k internetu, klimatizací, nepřetržitou ostrahou a kamerovým systémem, digitální telefonní ústřednou, kolárnou, pobočkou České pošty a dalšími službami.

Další kanceláře v Praze 10

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Pokud hledáte jiné kanceláře, podívejte se na nabídku pronájmů v Praze 10.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky kanceláří, které na webu nevidíte.

Zajistíme pro vás prohlídku a vyjednáme ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi

Potřebujete
víc informací?

Pošleme vám na email
brožuru o budově.

logo-cbre