Skladové prostory Čestlice

Čestlice MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Ihned k nastěhování

Krytá parkovací místa pro osobní automobily

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
Hala 1 900 m2 Nyní k dispozici

Pronájem skladu ve skvěle situovaném areálu nedaleko Prahy

V zastoupení majitele vám nabízíme skladové prostory v bezprostřední blízkosti dálnice D1 na exitu 6 v Čestlicích. Komplex je vzdálen přibližně cca 15 km od centra Prahy a necelých 8 km od pražské čtvrti Chodov. Díky tomu je areál velmi dobře dostupné městskou hromadnou dopravou. Mezinárodní letiště Václava Havla se nachází ve vzdálenosti 40 km. Mimo to nájemci a zaměstnanci ocení nedalekou nákupní zónu se supermarkety a dalšími významnými retailery.

Sklad v Čestlicích ihned k nastěhování

Nabízené prostory se skládají ze skladu o velikosti 900 m2 a kanceláří o velikosti 310 m2. Výhodou jsou dvě polohovací rampy a pět krytých parkovacích míst pro osobní automobily. Parkování je ale rovněž možné na nedalekém parkovišti. Čistá výška stropu činí 8 m. Dále se v areálu nachází venkovní sklad o velikosti 100 m2 s čistou výškou 6 m. Tyto atraktivní prostory jsou dostupné k okamžitému nastěhování.

Nezaujala vás tato nemovitost? Prohlédněte si širokou nabídku průmyslových areálů v okolí Prahy nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám pomohou najít to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre