VTP Roztoky

Roztoky MAPA Obsazeno

Charakteristika

Skvělá dopravní dostupnost

Moderní výzkum a vývoj

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Moderní prostory pro výrobu a výzkum

Vědeckotechnický park v Roztokách u Prahy skvěle kombinuje technologický park s podnikatelským inkubátorem a centrem pro transfer technologií. Úzce spolupracuje se sousedním parkem vědy a také s blízkým VTP Žalov. V areálu probíhá moderní výzkum a vývoj spalovacích motorů pro automobily a motory s alternativními pohony a i konstrukcí vozidlových převodovek. Svým nájemcům komplex nabízí atraktivní a dostupnou lokalitu.

Objekt je vybaven zabezpečovacím a přístupovým systémem. Dále je možné využívat služeb recepce, gastronomie, bufetu, čerpací stanice PHM a CNG.

Pronájem prostor v bezprostřední blízkosti Prahy

VTP Roztoky se nachází v ulici Přílepská v Roztokách u Prahy. Výhodou parku je jeho snadná dostupnost městskou hromadnou dopravou – pravidelné autobusové linky z Prahy a také vlakem. Ve vzdálenosti jen 15 minut autem se nachází mezinárodní letiště Václava Havla.

Nezaujala vás tato nemovitost? Prohlédněte si širokou nabídku průmyslových areálů v okolí Prahy nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám pomohou najít to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre