VK Park

MAPA Obsazeno

Charakteristika

1 km od dopravního uzlu Štěrboholská spojka – Průmyslová - Černokostelecká

Železniční vlečka v areálu

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Pronájem skladových, provozních a kancelářských prostor v Praze 10

Nabízený areál VK Park se nachází v průmyslové zóně v Praze 10 – Malešicích, v bezprostřední blízkosti významného dopravního uzlu Jižní (Štěrboholské) spojky s ulicemi Průmyslová a Černokostelecká. Výhodou parku je mimo strategického umístění a snadné dostupnosti významných silničních tahů (dálnice D8, D10, D11), také výborná dostupnost zastávek MHD, a to jak autobusů, tak metra a tramvají.

Průmyslový areál s dlouhou historií

VK Park se rozkládá na ploše téměř 15 hektarů a k pronájmu nabízí více než 35 tisíc m2 skladových, provozních a kancelářských prostor společně s více než 60 tisíci parkovacích a manipulačních ploch. Areál má dlouhou tradici. Byl vybudován v průběhu 60. a 70. let a v průběhu 90. let prošel rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací, aby odpovídal soudobým požadavkům na skladování, lehkou výrobu a administrativu.

Řada služeb a dobrá vybavenost

Areál VK Parku je velmi dobře vybaven: železniční vlečka, vlastní vjezdy do přízemních skladů, dostatek parkovacích míst, velké venkovní plochy, moderní osvětlení venkovních ploch, 24/7 provoz vrátnice, informační služby a ostrahy, administrativní i provozní oddělení správy přímo v areálu, nepřetržitá údržba komunikací a zeleně a kantýny a v areálu.

Další sklady k pronájmu v Praze

Podívejte se na nabídku skladů k pronájmu v Praze. Neváhejte se obrátit na naše experty, kteří pro vaši firmu najdou ten nejvhodnější prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre