VGP park Prostějov - podpronájem

Prostějov MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Možnost i krátkodobého pronájmu moderního skladovacího prostoru

Možnost pronájmu paletových míst

Energetická náročnost C

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Podpronájem A-class skladů a výrobních prostor v Prostějově

Nabízíme exkluzivní příležitost podpronájmu moderních průmyslových prostor v Prostějově, a to i na krátkou dobu – 6 měsíců a následně na dobu neurčitou. Plocha haly je od 1 300 m2 do 2 621 m2, součástí jsou 2 nakládací doky a 1 drive-in. Prostory jsou k dispozici od 1.1.2022.

Prostory jsou ve vysokém standardu vhodné pro logistické, průmyslové či obchodní aktivity.V zóně jsou veškeré inženýrské sítě. Možnost i pronájmu paletových míst s logistickými službami: min. množství 100 palet, euro palety, max. výška 1,5 m, max. hmotnost 800 kg.

Strategické umístění ve středu Moravy

VGP park se nachází ve východní části města Prostějov. V těsné blízkosti se nachází dálnice D46, která propojuje Prostějov s Olomoucí (20 km) a dálnice D1, která spojuje Prostějov s Brnem (65 km). Oblast má silnou průmyslovou tradici, především v oděvním a textilním průmyslu. Park nabízí nespočet výhod, ale tou hlavní je skvělá dopravní infrastruktura, včetně napojení vnitroareálovou vlečku na nádraží Českých drah a dostupnost kvalitní pracovní síly.

Nezaujala vás tato nemovitost? Prohlédněte si širokou nabídku průmyslových areálů v Olomouckém kraji nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám pomohou najít to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre