VGP Park Kladno

Kladno MAPA Obsazeno

Charakteristika

Výborné napojení na hlavní dopravní tahy

Dostupnost kvalifikované pracovní síly

Energetická náročnost G

Pronájem skladu nebo výrobních prostor na okraji města Kladna

VGP Park Kladno se nachází v Průmyslové zóně Kladno – východ, jen 1 km z centra města a 15 km z hlavního města Prahy. Objekt vyniká zejména skvělou dopravní infrastrukturou regionu, napojením na komunikaci č. 61 a snadným napojením na dálnici D7 ve směru na Prahu. Výhodou pro nájemce je i dlouhá průmyslová tradice regionu, dostatek kvalifikované pracovní síly a výborné napojení na městskou hromadnou dopravu.

Více než 25 tisíc m2 průmyslových a logistických ploch

Areál nabízí prostory ve vysokém standardu vhodné pro skladování, logistickou či obchodní činnost o celkové pronajímatelné ploše 27 000 m2. V zóně jsou veškeré inženýrské sítě. Kanceláře realizované na míru klienta. Dostatečná parkovací plocha. Další specifikace prostor je následující: světlá výška 10 m, nosnost podlah 5 T/m2, osvětlení skladových prostor 300 lux, prefabrikovaná železobetonová konstrukce, minimálně 2 % světlíků v celkové ploše střechy, nakládací rampa na každých 1000 m2 skladových prostor, klimatizované kanceláře. Developer VGP nabízí vysoce kvalitní budovy s udržitelnými řešeními, které odpovídají současným trendům.

Nezaujala vás tato nemovitost? Prohlédněte si širokou nabídku průmyslových areálů v okolí Prahy a ve Středočeském kraji nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám pomohou najít to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre