VGP park Prostějov

Prostějov MAPA K dispozici za 3 měsíce

Charakteristika

Dostupná kvalifikovaná pracovní síla

Strategické umístění ve středu Moravy

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
B 21 800 m2 K dispozici za 9 měsíců
C 9 000 m2 K dispozici za 9 měsíců
A 15 000 m2 K dispozici za 3 měsíce

Pronájem skladů a výrobních prostor VGP park Prostějov

Areál se nachází ve východní části města Prostějov. V těsné blízkosti se nachází dálnice D46, která propojuje Prostějov s Olomoucí (20 km) a dálnice D1, která spojuje Prostějov s Brnem (65 km). Centrum Prostějova je snadno dostupné díky městské hromadné dopravě. Prostějov, město se 45 tisíci obyvateli, má silnou průmyslovou tradici, především v oděvním a textilním průmyslu. Park nabízí nespočet výhod, ale tou hlavní je skvělá dopravní infrastruktura, včetně napojení vnitroareálovou vlečku na nádraží Českých drah a dostupnost kvalitní pracovní síly.

Industriální prostory ve vysokém standardu pro logistické, průmyslové či obchodní aktivity

VGP Park Prostějov je dobře viditelný z přilehlé silnice a díky svému strategickému umístění ve středu Moravy je ideálním místem pro logistické, průmyslové či obchodní aktivity. Na rozloze cca 137 000 m2 bývalého Oděvního podniku plánuje developer realizovat více než 51 000 m2 pronajímatelné plochy. V zóně jsou k dispozici veškeré inženýrské sítě. Developer nabízí budovy ve vysokém standardu a lze je přizpůsobit požadavkům budoucího nájemce.

Nemáte zájem o tuto nabídku? Podívejte se na nabídku skladů v okolí Prostějova nebo nám zanechte kontakt a my vám rádi vytipujeme vhodné sklady dle vašich požadavků a zpracujeme nabídku na míru.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre