VGP Park Chomutov

Chomutov MAPA Obsazeno

Charakteristika

5 min od centra Chomutova

Dobré napojení na Prahu i Německo

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Jeřáb
Přímý vjezd

Pronájem VPG Parku Chomutov

Lokalita se nachází na okraji průmyslového města Chomutov, v těsné blízkosti dálnice D7 (2 km od exitu 78), spojující Prahu s Chomutovem, s přímým sjezdem z komunikace 607. Díky své strategické poloze zajišťuje park snadné spojení s Mostem (25 km), Litvínovem (25 km), Ústím nad Labem (65 km), Teplicemi (48 km) a hlavním městem Prahou (100 km). Dostupnost z okolních měst Jirkov, Most a Litvínov je zajištěna železniční i autobusovou dopravou.

Řešení na klíč dle požadavků klienta

VGP Park Chomutov nabízí nové prostory třídy A. Pronájem výrobních prostor a pronájem skladových prostor Chomutov je vhodný pro společnosti, které hledají prostory v blízkosti německých hranic pro z oblasti pro logistiku, skladování, montážní operace či lehkou výrobu. Na ploše více než 100 000 m2 bude realizováno více než 55 000 m2 pronajímatelných prostor. Výhodou parku je dostupnost pracovní síly a veškerých inženýrských sítí přímo v průmyslové zóně. VGP nabízí vysoce kvalitní budovy. Veškeré nájemní prostory je na požádání možné přizpůsobit požadavkům budoucího nájemce. Park nabízí prostory již od 1 000 m2 až po velká logistická centra, realizovaná na míru.

Nezaujal vás VGP Park Chomutov? Prohlédněte si nabídku průmyslových nemovitostí v této oblasti nebo nám nechte kontakt a my pro vás najdeme ten nejvhodnější prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre