Tulipán Park Ostrava

Ostrava MAPA Obsazeno

Charakteristika

Dobrá dostupnost do centra Ostravy

Menší jednotky

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Pronájem skladů a výrobních prostor v Tulipán Park Ostrava

Tulipán Park Ostrava nabízí moderní multifunkční skladové prostory v lokalitě Ostrava Přívoz. Díky blízkosti centra města a dálnice D47, která je hlavní tepnou Moravskoslezského kraje, nabízí park špičkové podmínky pro společnosti v oblasti logistiky. Výborná je i dostupnost městské hromadné dopravy - v těsné blízkosti se nachází autobusová zastávka, v docházkové vzdálenosti je zastávka tramvaje a park taktéž sousedí s ostravským hlavním nádražím. Dostupnost dálnice D1, která umožňuje rychlé spojení mezi Prahou, Brnem a Polskem, je taktéž výtečná. Centrum Ostravy je vzdáleno 5 km a letiště Ostrava 14 km.

Moderní prostory pro logistiku a lehkou výrobu

Areál dokončený v roce 2009 dosahuje téměř 20 tisíc m2 pronajímatelných ploch na celkové zpevněné ploše 4 ha. Moderní prostory jsou vhodné pro logistiku a lehkou výrobu. Park nabízí výstavbu kanceláří na míru dle přání klienta. Prostory disponují čistou výškou haly A 10,8 m, C 8 m, D 10 m, nakládací rampou, nosností podlahy 5 t/m2 a dostatečný počet parkovacích míst.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Pokud Tulipán Park Ostrava nesplňuje vaše požadavky, prohlédněte si i další nabídky v okolí Ostravy nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomohou s hledáním ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre