Technopark Znojmo

Znojmo MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Strategická lokalita

Jedinečné moderní prostory ve Znojmě

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
Jednotka C 295 m2 Nyní k dispozici
Jednotka C II 325 m2 Nyní k dispozici

Pronájem skladů a výrobních prostor v Technoparku Znojmo

Technopark Znojmo se nachází v průmyslové a komerční rozvojové lokalitě na okraji Znojma. Park disponuje skvělou dopravní dostupností a je strategicky umístěn v rámci města. Znojmo představuje křižovatku významných silničních komunikací. Areál těží z této výhodné dopravní polohy, blízkosti Rakouska, ale i z průmyslové tradice v tomto regionu. Technopark je přímo napojený na komunikaci I/53. Lokalita umožňuje rychlé spojení všemi směry napříč Českou republikou i střední Evropou. Hlavní město Praha leží ve vzdálenosti 200 km, Brno 45 km, Ostrava 220 km, Vídeň 85 km a Bratislava 160 km.

Moderní prostory pro skladování i lehkou výrobu

Moderní centrum Technopark Znojmo nabízí až několik tisíc m2 skladovacích ploch s vlastním zázemím a administrativními prostory. Díky kvalitní a moderní architektuře a strategické lokalitě projektu je Technopark Znojmo ideálním řešením pro rozsáhlé spektrum společností od logistických operátorů, dopravců či distributorů až po výrobce a maloobchodníky. Hala je primárně určena ke skladování, případně k lehké výrobě, ale lze ji i využít pro showroomy a prodejní prostory. Všechny jednotky jsou modulární, tzn. dají se spojovat a je tak možné v případě potřeby rozšířit prostory až po 2 500 m2.

Specifikace Technoparku Znojmo je následující: betonový skelet umožňující přenést dostatečné dodatečné zatížení od technologií, vysoký tepelný odpor obvodového pláště/střechy, zatížení podlahy až 5t/m2, denní osvětlení je zajištěno pomocí světlíků, prosvětlení kanceláří až do hloubky 7m. Vysoký standard vybavení odpovídá současným nárokům „A“ prostor a nájemci mohou dále očekávat LED osvětlení, elektrickou požární signalizaci, kamerový systém nebo software pro správu parku zajišťující interaktivní přístup.

Neodpovídá tato nabídka vaší představě? Prohlédněte si i další areály v okolí Znojma nebo nám neváhejte zanechat kontakt a my vám pomůžeme najít to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre