VGP Park Olomouc

Olomouc MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Výstavba na míru

Moderní A-class objekty

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
G2 B 8 200 m2 Nyní k dispozici

Pronájem prostor v technologickém parku Olomouc

Technologický park je situován nedaleko statutárního města Olomouc na exitu č. 37 rychlostní komunikace R46 při jihozápadním okraji města v bezprostřední blízkosti křižovatky rychlostních komunikací R46 a R35 ve směru na Brno, Ostravu a Hradec Králové. Areál je tak díky přímému napojení na rychlostní komunikaci R46 v obou směrech (Brno a Ostrava) snadno dostupný pro nákladní, osobní i veřejnou automobilovou dopravu.

Výrobně-skladovací prostory v nájemních halách

Technologický park Olomouc-Hněvotín je v rámci celého Olomouckého kraje jedinečnou příležitostí. Areál nabízí klientům výrobní a skladovací plochy v nově budovaných nájemních halách o ploše až 52 000 m2. Tyto prostory byly navrženy s důrazem na maximální flexibilitu a efektivnost tak, aby mohly být dodatečně upraveny a dovybaveny podle požadavků jednotlivých nájemců. Nabízíme jednotky od velikosti 1 250 m2 podlahové plochy pro sklady, kanceláře, výrobní prostory nebo showroomy.

Nemáte zájem o tuto nabídku? Podívejte se na nabídku skladů v okolí Olomouce nebo nám zanechte kontakt a my vám rádi vytipujeme vhodné sklady dle vašich požadavků a zpracujeme nabídku na míru.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre