Technologický Park Brno

Brno MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Vědecko-technologický park

Blízkost univerzity (VUT)

Energetická náročnost G

Vybavenost

Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
Building B3 845 m2 Nyní k dispozici

Pronájem prostor v technologickém Parku Brno

Technologický park Brno se nachází ve vzdálenosti pouhých 4 km od centra Brna a 22 km od brněnského letiště. Vzdálenost do hlavního města Prahy je cca 200 km a do Bratislavy či Vídně cca 135 km. Výjimečnost parku je zdůrazněna i díky možnosti kombinace letecké, silniční a železniční dopravy. Výhodou je také dobrá dostupnost MHD i železniční dopravy. Veřejná doprava je zajištěna napojením na hromadnou dopravu města Brna. Jihomoravský kraj těží z blízkosti dálnice D1, napojení na železniční tratě a disponuje kvalifikovanou pracovní sílou.

Prostory vhodné pro high-tech výrobu

Technologický Park Brno je dynamická podnikatelská lokalita, kde se nepřetržitě obměňují pronajímatelé ploch, neboť společnosti působící v parku zpravidla rozšiřují svoji působnost a často se v rámci parku stěhují do větších prostor. Vedení parku nabízí flexibilní podmínky vyhovující společnostem, jež mají v úmyslu svoji podnikatelskou činnost v budoucnosti rozšiřovat. Prostory disponují nonstop ostrahou, recepcí, dostatkem parkovacích míst k pronájmu, dovolené zatížení podlahy výrobní části 20 kN/m2 a skladové části 40 kN/m2, průkaz energetické náročnosti budovy C, prostor 318 m2 vhodný jako kancelář nebo maloobchodní jednotka a čisté prostory 2 556 m2 vhodné pro high-tech výrobu (nikoliv pro skladování a logistické služby).

Není tato nabídka dle vašich představ? Prohlédněte si nabídku prostor v Brně nebo nás neváhejte kontaktovat a my vám pomůžeme sehnat prostory podle vašeho přání.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre