SmartZone Kuřim

Kuřim MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Malé A class výrobné skladové jednotky

K dispozici ihned

Energetická náročnost B

Vybavenost

Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
Box 07 1 234 m2 Nyní k dispozici

Skladové prostory k pronájmu v SmartZone Kuřim

SmartZone Kuřim je nový, výborně dostupný park na hlavním tahu Brno–Svitavy. Park je strategicky umístěný severně od Brna v Jihomoravském kraji. Centrum Kuřimi je v blízkosti 1 km a centrum Brna je vzdáleno 15 km.

Moderní prostory vhodné pro skladování, lehkou výrobu i pro showroomy

Moderní prostory vhodné pro skladování, lehkou výrobu a pro showroomy s velikostí jednotek od 330 do 2 000 m2 nabízí optimální řešení pro malé a střední společnosti. Klienti mají možnost flexibilního spojování jednotek do větších celků dle své potřeby. Důraz je kladen na dostatečnou kapacitu parkovacích stání, která je vyvážena i množstvím zeleně a relaxačních zón. Stavby v areálu jsou velmi úsporné s nízkými provozními náklady. Výrobně-skladovací plochy disponují světlou výškou 6-8 m, průmyslovou podlahou s nosností 5 t/m2, sekčními vraty 3x3 m - 4x4 m s integrovanými dveřmi, osvětlením 200 lux a přirozeným osvětlením světlíky a plynovým topením „robury“.

Nemáte zájem o SmartZone Kuřim? Podívejte se na nemovitosti k pronájmu v okolí Brna nebo nám nechte kontakt a my vám rádi vytipujeme vhodné sklady dle vašich požadavků a zpracujeme nabídku na míru.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre