SmartZone D1 park

Brno MAPA Obsazeno

Charakteristika

Možnost pronájmu jednotek od 680 do 1950 m2

Ideální na výrobu

Energetická náročnost C

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost

Pronájem flexibilních komerčních prostor ve SmartZone D1

Nabízené multifunkční prostory jsou umístěné ve strategické lokalitě na jihozápad od Brna. Projekt SmartZone se nachází v těsné blízkosti dálnice D1 se skvělým dopravním napojením na exit Kývalka a exit Brno – západ. Vzdálenost od centra Brna (9 km – 12 min), a dálnice D1 (exit č. 182 vzdálený 5 km – 5 min) zajišťují snadnou dopravní dostupnost.

Administrativní, prodejní, výrobní a skladové plochy u Brna

Tyto komerční prostory s veškerou občanskou vybaveností nabízí pronájem jednotek od velikosti 680 m2 do 1950 m2 s možností flexibilních úprav. Jednotky lze jednoduše spojovat a rozpojovat dle přání klienta. Prostory disponují světlou výškou prostor 6 m, nosností podlah 5 t / m2, osvětlením 200 lux či plynovým topením "robury". Každá jednotka má sekční vrata o rozměrech 4x4,1 m. Důraz je zde kladen také na dostatečné množství zeleně. Jedná se o velmi úspornou stavbu s nízkými provozními náklady PENB "B".

Neodpovídá tato nabídka vaší představě? Prohlédněte si i další areály v okolí Brna nebo nám neváhejte zanechat kontakt a my vám pomůžeme najít to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre