Sklady Brno - Líšeň

Brno MAPA Obsazeno

Charakteristika

Výborná dostupnost

V zavedené půmyslové zóně

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost

Pronájem skladů v CTParku Brno Líšeň

Sklady se nachází v průmyslové zóně Brno-Líšeň v areálu Zetor. CTPark Brno Líšeň je situován jen 7 km od Brna na dálnici D1. Výhodou parku je snadná dostupnost MHD a dostatečný počet parkovacích míst před budovou či areálem. Benefitem je i poloha v Jihomoravském kraji, který je jednou z nejrychleji se rozvíjejících obchodních oblastí v zemi. Tento region se může chlubit více než 1 milionem obyvatel a 13 univerzitami se zaměřením na IT a vědu.

Prostory vhodné pro skladování a lehkou výrobu

Průmyslový areál v Brně Líšni svým klientům poskytne skladové haly po částečné rekonstrukci vhodné pro skladování i lehkou výrobu. V hale jsou k dispozici dvě jednotky 1 000 m2 a 2 200 m2 a kancelářská část se sociálním zázemím o rozloze 790 m2. Tyto jednotky jsou jednoduše spojitelné do jednoho celku. Výhledově se mají uvolňovat navazující prostory haly o velikosti cca 7 000 m2. Areál disponuje drive-in/přímým vjezdem, sprinklery (ESFR), střešními světlíky/skylight a je vhodný pro lehkou výrobu.

Nezaujal vás CTPark Brno Líšeň? Podívejte se na další nabídku skladů v Jihomoravském kraji nebo nás neváhejte kontaktovat a my pro vás najdeme to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre