Sklady Brno - Horní Heršpice

Brno MAPA Obsazeno

Charakteristika

V přímé blízkosti dálnic D1 a D2

Výborná viditelnost a dostupnost

Energetická náročnost G

Vybavenost

Přímý vjezd

Sklady k pronájmu v Brno – Horní Heršpice

Moderní skladové prostory se nachází v areálu Heršpická v Brně a nabízí mix obchodních, skladových a kancelářských prostor. Výhodná lokalita areálu v blízkosti sjezdu z dálnice D1 a zároveň v blízkosti centra Brna, navazuje na rozrůstající se komerční zónu v Heršpické ulici a je vhodná pro klienty, kteří upřednostňují prostory v dosahu městského centra s dobrou viditelností provozovny. Centrum města je vzdálené 3 km a je snadno dostupné díky hromadné dopravě. Letiště Brno je situováno 11 km od parku a hlavní město Praha je vzdáleno 205 km. Jihomoravský kraj těží z blízkosti dálnice D1 a disponuje kvalifikovanou pracovní sílou. Oblast Brna nabízí dobré podmínky pro zásobování Slovenska, Rakouska a Česka. Výhodou je i snadná dostupnost mezinárodního letiště v Brně a vysokorychlostní železniční tratě.

Moderní komerční prostory vhodné pro maloobchod či velkoobchod

Projekt je vhodný pro umístění maloobchodních či velkoobchodních prodejen, pro autosalon, vzorkovny a kanceláře se skladovými prostory. K pronájmu nabízíme jednotky od 370 m2 s čistou výškou haly 7 m, nakládací rampou, nosností podlahy 5 t/m2 a dostatkem parkovacích míst. Výhodou skladu je umístění v komerčním parku s výbornou viditelností a dostupností a možnost rekonstrukce prostor na showroom nebo moderní nebytové prostory.

Nezaujaly vás Sklady Brno – Horní Heršpice? Podívejte se naši další nabídku skladů a výrobních hal v okolí Brna nebo nám nechte kontakt a my pro vaši firmu najdeme ten nejvhodnější prostor.

¨

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre