Skladovací hala Chabařovice

Ústí nad Labem MAPA Obsazeno

Charakteristika

Výhodná lokalita

Temperovaný sklad

Energetická náročnost G

Vybavenost

Přímý vjezd

Pronájem skladovací haly v Chabařovicích

Velkou výhodou tohoto logistického prostoru je strategická poloha. Sklad naleznete jen 1 km od Ústí nad Labem, které je důležitou dopravní křižovatkou. Snadná dostupnost je i na dálnici D8 (exit č. 74), která vede od hlavního města Prahy severoseverozápadním směrem přes Lovosice a Ústí nad Labem ke státní hranici Česko/Německo (Krásný Les/Breitenau), kde se napojuje na německou dálnici A17. Sklad leží 95 km od Prahy 95, 113 km od Karlových Varů, 95 km od Liberce a 56 km od Drážďan.

Prostory pro skladování a lehkou výrobu

Areál nabízí k pronájmu výrobní/skladovací halu nejvyššího standardu s administrativní jednotkou a dále menší skladovou/výrobní halu rozdělenou na jednotlivé bloky včetně administrativního zázemí. Na pozemcích o celkové výměře 36 000 m2 se nachází administrativní budova a jednopodlažní trojlodní hala se skladovacími prostorami o ploše 3 000 m2. Sklad je přizpůsoben pro skladování sypkého i paletovaného zboží. Zákazníkům je plně k dispozici teleskopický manipulátor, který umožňuje snadné naložení a vyložení zboží z auta do skladovacích prostor a naopak. Sklad má úrovňový vjezd přes sekční vrata, výšku prostor 7 m, nosnost podlahy 5 t/m2, LED osvětlení, sprinklery, střešní světlíky a kompaktní vzduchová jednotka s rekuperací tepla. Prostory nejsou vytápěny, ale požadavky lze upravit po domluvě s klientem.

Nezaujala vás skladovací hala Chabařovice? Prohlédněte si naši širokou nabídku nemovitostí v této oblasti nebo se na nás neváhejte obrátit, pomůžeme vám najít ten nejvhodnější prostor a vyjednat zajímavé nájemní podmínky.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre