Skladová/výrobní hala Hořovice

Hořovice MAPA Obsazeno

Charakteristika

Vhodné pro výrobu

Samostatně stojící budova

Energetická náročnost G

Vybavenost

Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost

Pronájem moderní skladově-výrobní haly v Hořovicích

Exkluzivní pronájem skladové a výrobní haly nabízí logisticky velmi výhodné umístění v Průmyslovém areálu Sklenářka v Hořovicích. Tento areál leží nedaleko exitu 34 dálnice D5 spojující Prahu s německými hranicemi. Trasa dálnice je Praha – Plzeň – Rozvadov – státní hranice Česko/Německo. Hala je situována cca 45 km jihozápadně od Prahy a 40 km jihovýchodně od Plzně. Výhodou okresu Beroun je hustá síť železničních drah a výborná infastruktura silnic. Toto strategické umístění vytváří z Hořovic ideální logistickou základnu pro skladování a výrobu všeho druhu.

Moderní skladovací hala vhodná pro výrobu

Tato moderní skladovací hala o výměře 1.090 m2 (možnost rozšíření o 580 m2) je z roku 2008 a disponuje manipulační výškou 5-6 m, teplovodním topením, požárním zabezpečením, hydranty, příkonem energie 70 kW, 2x automatickými vjezdovými vraty 2,7 m x 2,7 m a příjezdem po zpevněné asfaltové komunikaci. Prostory jsou ideální pro uskladnění výrobků a materiálů všeho druhu.

Nesplňuje tato skladová/výrobní hala vaše požadavky? Prohlédněte si nabídku nemovitostí v okolí Berouna. Pokud vás tato nabídka haly v Hořovicích zaujala, neváhejte se obrátit na naše experty s jakýmkoliv dotazem o tomto projektu.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre