Skladová Hala Kuřim

Kuřim MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Moderní prostory s vynikající dopravní dostupností

Možnost instalace mostového jeřábu

Energetická náročnost G

Vybavenost

Přímý vjezd

Pronájem prostor ve skladové hale Kuřim

Hala se nachází v areálu, v průmyslové části města Kuřim, v blízkosti rychlostní komunikace Brno – Svitavy. Jedná se o lokalitu s vynikající dopravní dostupností, autobusová zastávka přímo před areálem. Objekt leží u evropské silnice E461, která je mezinárodní silniční trasou třídy B, propojující Česko a Rakousko. Komunikace vede ze Svitav přes Brno a Mikulov do Vídně.

Skladové a výrobní prostory v průmyslovém areálu

Hala nabízí moderní prostory ke skladování včetně administrativní části a sociálního zázemí. Do areálu je bezproblémový vjezd pro TIR. Vjezd do haly je zajištěn pomocí automatických sekčních vrat s dostatečnou šířkou a výškou. Prostory jsou vytápěny pomocí plynových teplovzdušných jednotek se samostatným měřením.

K dispozici je moderní hala o celkové výměře téměř 3 tisíce m2. Z toho sklad/výroba cca 2 779 m2 a soc. zázemí/ kanceláře cca 220 m2. V případě zájmu je možný pronájem pouze poloviny haly cca 1 500 m2. Hala má světlou výšku 6 m, pro přístup k dispozici 6x přímý vjezd, možnost nakládky a vykládky uvnitř haly, LED osvětlení, rozvody stlačeného vzduchu, zátěžové podlahy s nosností 5 t/m2 a možnost instalace mostového jeřábu (příprava/patky na sloupech). Přímo u haly je dostatek parkovacích míst (cca 30), manipulačních prostor a odstavné plochy. Areál je napojen na optický kabel (internet).

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Pokud Skladová Hala Kuřim nesplňuje vaše požadavky, prohlédněte si i další nabídky v této lokalitě nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomohou s hledáním ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre