Sklad Praha - Stodulky

Praha 5 MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Jednotky od 150 m2

Příznivé nájemní podmínky

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
2NP 580 m2 Nyní k dispozici

Pronájem skladu v Praze 5

Skladový areál Stodůlky je umístěn v západní části Prahy, u výjezdu z dálnice D5 Stodůlky-Řepy s výhodným spojením k letišti Václava Havla (8 km) a též 5 km k železniční stanici Praha-Řeporyje. Areál se skládá z několika budov, které nabízejí klientům různé využití. Např. je zde sklad, který je rozdělen pletivem do několika menších kójí od 150 m2 do cca 1000 m2.

Široké možnosti skladování

Skladové kóje jsou přístupné vozidlem do 3,5 tuny po vnitřní komunikaci v hale, která je propojena s areálovou vnější komunikací pomocí vjezdů na jižní a východní straně haly. Rovněž jsou sklady dostupné z nákladních ramp pro kamiony na východní a západní straně haly pomocí vysokozdvižných vozíků, které si můžete zapůjčit včetně obsluhy.

Ve skladové hale je možno skladovat veškeré zboží s výjimkou extrémně hořlavých látek a látek obtížně uhasitelných. Teplota ve skladu se pohybuje od 4 do 22 °C. Maximální skladovací výška činí 6 m, v některých prostorech i 15 m.

Další sklady k pronájmu v Praze

Podívejte se na nabídku skladů k pronájmu v Praze. Neváhejte se obrátit na naše experty, kteří pro vaši firmu najdou ten nejvhodnější prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre