Sklad Plzeň Východ

Plzeň MAPA Obsazeno

Charakteristika

Skvělé napojení na D5

Malé jednotky

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Pronájem skladu Plzeň – Východ

Sklad leží ve východní části Plzně v těsné blízkosti dálnice D5, spojující Prahu s německými hranicemi. Trasa dálnice je Praha – Plzeň – Rozvadov – státní hranice Česko/Německo. Díky této poloze sklad nabízí rychlé spojení do Německa. Vynikající dopravní infrastruktura disponuje přímým napojením na evropskou dálniční i železniční síť. Oblast patří k nejatraktivnějším regionům pro příliv zahraničních investic ve střední a východní Evropě.

Hala dle požadavků nájemce

Nabízíme halu o velikosti cca 3 250 m2. Halu je možné rozdělit na dvě stejné části z nichž každá má cca 1625 m2. Kancelářské a sociální zázemí lze vybudovat podle požadavků nájemce. Každá část disponuje jedním nakládacím můstkem pro kamiony. Jedna z částí je vybavena úrovňovým vjezdem. Čistá výška haly v nejvyšším bodě je 10 m2, střecha je částečně zkosená. Hala je k dispozici k dodání cca do 9 měsíců od podpisu nájemní smlouvy.

Nezaujal vás Sklad Plzeň Východ? Podívejte se naši další nabídku skladů a výrobních hal v okolí Plzně nebo nám nechte kontakt a my pro vás najdeme ten nejvhodnější prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre