Segro Logistics Park Prague

Hostivice MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Velmi dobrá dopravní dostupnost

Perfektní napojení na centrum Prahy

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
F3 2 828 m2 Nyní k dispozici
G 2 737 m2 Nyní k dispozici

Pronájem prostor v Segro Logistickém Parku v Praze

SEGRO Logistics Park Prague, moderní skladový park třídy A, se nachází v Praze v Hostivicích u dálnice D6 a Pražského městského okruhu D0, který spojuje nejvýznamnější české přepravní trasy – dálnice D1, D5, D8, D10 a D11. Díky přímému napojení na dálnici D5 areál disponuje výbornou dopravní dostupností pro automobily, nákladními vozy i autobusy. Nedaleko objektu vede železniční trať Praha-Kladno a leží mezinárodní letiště Václava Havla. Výhodou parku je i autobusová a vlaková zastávka v docházkové vzdálenosti. Strategická lokalita parku poskytuje snadné spojení do Plzně (90 km), Brna (222 km), Ostravy (388 km), Bratislavy 350 km a Norimberku (290 km).

Moderní skladový park třídy A

Vysoce kvalitní skladový park nabízí možnost flexibilního uspořádání prostor a dalšího rozšíření výstavby na přilehlých pozemcích. Segro Logistics Park Prague představuje ideální řešení pro logistické společnosti, poskytovatele kombinované přepravy, výrobní firmy, velkoobchody a další organizace, které shánějí prvotřídní sklady, vzorkovny, výdejní sklady, koncept e-drive a kancelářské prostory. Benefitem areálu je také blízkost železniční vlečky, Mezinárodního letiště Praha Václava Havla, možnost parkování osobních a nákladních vozů a koncentrace významných nájemců, např.: Kühne and Nagel, Expeditors nebo cargo-partner. Kanceláře mohou být vystavěny na míru dle přání klienta. Prostory disponují čistou výškou haly 10 – 10,8 m, nakládací rampou 1/500 m2, nosností podlahy 5 t/m2 a dostatečný počet parkovacích míst.

Nezaujala vás tato nabídka skladových prostor? Podívejte se na naši nabídku dalších prostorů pro vaše podnikání v této oblasti.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre