Průmyslový Park Kopřivnice

Kopřivnice MAPA K dispozici za 12 měsíců

Charakteristika

Výstavba na míru

Zavedená průmyslová oblast

Energetická náročnost G

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
SO 201b 9 415 m2 K dispozici za 12 měsíců
SO 301 12 055 m2 K dispozici za 12 měsíců

Pronájem prostor v průmyslovém parku Kopřivnice

Park se nachází v jedné z největších a nejlépe vybavených průmyslových zónách v Moravskoslezském kraji. Tato zóna je velmi dobře dostupná městskou hromadnou dopravou. Nedaleko areálu se nachází město Ostrava (45 km), letiště Ostrava (15 km) a Olomouc (82 km). Průmyslový park v obci Kopřivnice je situován cca 30 minut jízdy z Ostravy a v blízkosti polských a německých hranic. Jedná se o strategickou lokalitu s dlouhou průmyslovou tradicí. Výhodou jsou nedaleko vzdálené polské a slovenské hranice a snadná dostupnost z dálnice D1.

Prostory pro skladování a lehkou výrobu

Průmyslový park Kopřivnice nabízí možnost výstavby dvou průmyslových hal od velikosti cca 3000 m2. Haly mohou být upraveny dle požadavků klienta a sloužit jak logistickým, tak výrobním společnostem. Kanceláře jsou k dispozici na míru dle přání klienta. Čistá výška haly je 7 m, nosnost podlahy 5 t/m2 a park disponuje také dostatečným počtem parkovacích míst, drive-in/přímým vjezdem, sprinklery (ESFR) a střešními světlíky/skylight.

Není Průmyslový park Kopřivnice to, co hledáte? Podívejte se na naši další nabídku skladů a výrobních hal v okolí nebo nám nechte kontakt a my pro vás najdeme ten nejvhodnější prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre