Průmyslový areál Břeclav

Břeclav MAPA Neznámá

Charakteristika

Snadné napojení na D2

Dostupnost kvalifikované pracovní síly

Energetická náročnost G

Pronájem prostor v průmyslovém areálu Břeclav

Břeclav Industrial Park je situován na jižní straně města Břeclav a nabízí snadné spojení veřejnou dopravou. Výhodou parku je 59 km vzdálené město Brno a výborné napojení na dálnici D2 vedoucí z Brna přes Břeclav na hraniční přechod Lanžhot/Kúty. Jihomoravský kraj těží z blízkosti páteřní dálnice D1, napojení na železniční tratě a disponuje kvalifikovanou pracovní sílou.

Sklady v průmyslovém areálu Břeclav

Areál postavený počátkem 70. let nabízí v současné době 2 000 m2 plochy k pronájmu. Industrial Park v Břeclavi se skládá ze dvou skladů, výrobny a dvou kancelářských budov, které jsou celkově v dobrém stavu. V roce 2008 došlo k významné rekonstrukci celého areálu. Budova má kompletní připojení na sítě – voda, elektřina, kanalizace, plyn, telekomunikace. K dispozici jsou instalované uličkové nebo vjezdové regály. Areál nabídne i kanceláře na míru dle přání klienta, čistou výšku haly 7 m, nosnost podlahy 4 t/m2 a dostatečný počet parkovacích míst.

Není Průmyslový areál Břeclav to, co hledáte? Podívejte se naši další nabídku skladů a výrobních hal v okolí nebo nám nechte kontakt a my pro vás najdeme ten nejvhodnější prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre