Prologis Park Prague Rudná

Rudná u Prahy MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Dálnice D5 - Exit 5

Veřejná doprava k dispozici

Energetická náročnost A

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
DC6 B 3 838 m2 Nyní k dispozici
DC13 10 943 m2 Dostupnost od 01.01.2024
DC 14 A 3 512 m2 Dostupnost od 01.06.2024

Pronájem prostor v Prologis Parku Prague Rudná

Business Park Rudná je situován na západní straně Prahy, v obci Rudná. Park se nachází přímo na sjezdu č. 5 z dálnice D5, která je v současné době považována za nejlepší a nejrychlejší spojnici mezi Prahou a Německem. Trasa dálnice je Praha – Plzeň – Rozvadov – státní hranice Česko/Německo. Díky této poloze park nabízí rychlé spojení do Plzně, které je důležité z pohledu dostupnosti lidských zdrojů a současně rychlé napojení do Německa. Vynikající dopravní infrastruktura disponuje přímým napojením na evropskou dálniční i železniční síť. Mezinárodní letiště Václava Havla je vzdáleno přibližně 10 minut jízdy. Park je také velmi dobře dostupný veřejnou dopravou.

Flexibilní skladové prostory

Business Park Rudná nabízí 170 000 m2 skladových/výrobních ploch a 31 000 m2 kanceláří. V současné době sídlí v parku 20 výrobních, logistických a obchodních společností. Park byl projektován s cílem nabídnout svým nájemcům maximální flexibilitu a efektivnost. Budovy mohou být upraveny a dovybaveny tak, aby splňovaly požadavky jakéhokoliv nájemce.

Není Prologis Park Prague Rudná to, co hledáte? Podívejte se naši další nabídku skladů a výrobních hal v této oblasti nebo nám nechte kontakt a my pro vás najdeme ten nejvhodnější prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre