ProLogis Park Prague D1 West II

Modletice MAPA K dispozici od 01.05.2024

Charakteristika

Skvělé napojení na D1

Moderní skladovací prostory

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
DC1 14 466 m2 Dostupnost od 01.05.2024

Pronájem skladů v Prologis Park Prague D1 West II

Prologis Park Prague D1 West II je situován v Modleticích přímo u dálnice D1, přibližně 11 kilometrů jihovýchodně od Prahy. Park nabízí výhodné spojení jak s Prahou (15 minut do centra města), tak s dalšími velkými městy jako je Brno (2 hodiny jízdy) nebo Plzeň (1 hodina jízdy). Díky blízkosti dálnic D1 a D5 park dobře dopravně navazuje na Ostravu, Bratislavu, Vídeň nebo Německo. Ve vzdálenosti 20 minut jízdy se nachází mezinárodní letiště. Přímo před areálem se nachází autobusové zastávky, které umožňují výborné spojení pro zaměstnance.

Svým umístěním je Prologis Park Prague D1 West II vhodný zejména pro společnosti zabývající se domácí distribucí nebo zde doporučujeme umístit distribuční základnu pro střední Evropu.

Moderní prostory vhodné pro sklad i výrobu

Tento Prologis park sestává z jedné budovy o rozloze přes 16 000 metrů čtverečních skladových a kancelářských ploch. Moderní prostory jsou navržené tak, aby poskytly optimální a maximálně flexibilní prostory pro skladování či lehkou výrobu, rovněž je možná úprava na přání klienta. Areál je ve vysokém standardu: čistá výška 12 m, nosnost podlah 5 t/m2, sprinkler systém, drive-in. Samozřejmostí je CCTV, reprezentativní kanceláře a dostatek zeleně.

Jednoduše se dopravíte z Chodova

Výhodou parku je dopravní obslužnost MHD z Chodova. Venkovní plocha je dostatečně velká pro možnou manipulaci s nákladními vozidly a parkování.

Nezaujal vás Prologis Park Prague D1 West II? Podívejte se na další sklady a haly k pronájmu v okolí Prahy nebo ve Středočeském kraji.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre