Prologis Park Prague Airport

Jeneč u Prahy MAPA Obsazeno

Charakteristika

Výborná dopravní dostupnost

Vysoký technický standard budov

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost

Pronájem skladů nedaleko mezinárodního letiště Václava Havla v Praze

Prologis Park Prague Airport se nachází v blízkosti obce Jeneč, severozápadně od Prahy. Park je situován v těsné blízkosti mezinárodního letiště Václava Havla (jen 5 minut jízdy autem). Projekt má dobré napojení na pražský městský okruh a D6 (Praha – Kladno – Karlovy Vary – Frankfurt, Germany). Díky blízkosti Pražského okruhu je snadno dostupná i dálnice D5 (10 minut jízdy autem) a dálnice D1 směr Brno (20 minut jízdy autem). docházkové vzdálenosti jsou situovány železniční a autobusové zastávky.

Prostory vhodné pro skladování, montáž, logistiku či lehkou výrobu

Rozsáhlý Prologis Park Prague Airport umožňuje budoucí výstavbu až 15 tisíc m2 nových moderních prostor. Budovy jsou stavěny ve vysokém technickém standardu. Park nabízí výstavbu na klíč. Park doporučujeme společnostem, které by zde chtěly zřídit distribuční centra pro lokální či mezinárodní logistické služby nebo umístit lehkou výrobu. Čistá výška haly je 12 m, nosnost podlah 5 t/m2, nakládací rampy, kanceláře na míru budoucímu nájemci.

Další sklady k pronájmu v Praze a jejím okolí

Podívejte se na nabídku skladů k pronájmu v okolí Prahy. Neváhejte se obrátit na naše experty, kteří pro vaši firmu najdou ten nejvhodnější prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre