ProLogis Park Brno Syrovice

Brno MAPA K dispozici od 01.06.2024

Charakteristika

Lokalita v blízkosti D52, která bude do 5ti let nabízet přímé spojení Brno-Vídeň.

Skladové i kancelářské prostory podle přání klienta

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
DC2 - part 1 5 811 m2 Dostupnost od 01.06.2024

Pronájem skladů v Prologis Parku Brno, Syrovice

Prologis Park Brno je situován u Brna, jednoho z klíčových trhů České republiky. Park leží u rychlostní komunikace D52/E461 (Brno – Vídeň), zhruba 10 km od hranic města Brno a cca 120 km daleko od Vídně a 120 km od slovenského hlavního města Bratislavy. Tato špičková lokace z parku činí ideální distribuční centrum pro domácí i mezinárodní logistické aktivity. Díky umístění v blízkosti mezinárodních letišť (Brno, Bratislava, Vídeň) a dunajských přístavů (Bratislava, Vídeň), kvalitní infrastruktuře a strategické poloze v regionu se silnou průmyslovou základnou a levnou a dostupnou pracovní silou poskytuje ProLogis Park Brno ideální řešení pro náročné klienty.

Park vhodný pro skladování a lehkou výrobu

ProLogis Park lze využívat pro účely skladování, lehké výroby či sloužit jako distribuční centrum pro Českou republiku, Rakousko a Slovensko. K pronájmu nabízíme skladové i kancelářské prostory na míru dle přání klienta s čistou výškou haly 10 m, nakládací rampou, nosností podlah 5 t/m2, drive-in/přímým vjezdem, sprinklery (ESFR) a střešními světlíky/skylight.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Pokud ProLogis Park Brno Syrovice nesplňuje vaše požadavky, prohlédněte si i další nabídky v této lokalitě nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomohou s hledáním ideálních prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre