PRARENA I., Praha

Praha 10 MAPA Obsazeno

Charakteristika

Žádaná lokalita

Blízkost centra Prahy

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Exkluzivní skladové a výrobní plochy k pronájmu v Praze

PRARENA 1 je strategicky situována na ulici Průmyslová, v blízkosti OC Štěrboholy a Fashion Arény. Centrum Prahy se nachází ve vzdálenosti 10 km. Lokalita je vhodná jak na městskou logistiku, tak tu přeshraniční díky skvělému napojení na okolní dálniční tahy vedoucí do sousedních států. Do areálu vede městská autobusová doprava.

Výstavba na míru klienta

Jedná se o novou výstavbu haly o celkové rozloze 15 tisíc m2, s možností dělit jednotky od 4 650 m2. Vzhledem ke strategické poloze jsou haly vhodné především pro e-commerce, logistiku, ale i lehkou výrobu. Nová výstavba haly na míru klienta. V plánu je výstavba samostatné haly o rozloze 15 000 m2 a o výšce 10,5 m, k dispozici Q4/2021. Halu je možné rozdělit na tři jednotky.

Technická specifikace haly je následující: nosnost podlah 5 t/m2, světlá výška 10,5 m, mřížka sloupů 12 x 24 m, nakládací můstky, úrovňové vjezdy, kanceláře na míru.

Nezaujala vás tato nemovitost? Prohlédněte si širokou nabídku průmyslových areálů v okolí Prahy nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám pomohou najít to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre