Ponávka

Brno MAPA Nyní k dispozici

Charakteristika

Moderní prostory - vše pod jednou střechou

V blízkosti centra města

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Přímý vjezd

Pronájem skladů a výrobních prostor Ponávka

CTPark Ponávka je moderní business park v centru Brna v brněnské čtvrti Trnitá. Výhodou této lokality je skvělá infrastruktura centra města – nedaleké Nákupní centrum Galerie Vaňkovka, hlavní autobusové nádraží (2 min), hlavní vlakové nádraží, dálnice D1 a D2 pouhých 5 minut jízdy. Sklad je strategicky umístěn 55 km od hranic s Rakouskem, 70 km od hranic se Slovenskem, 80 km od města Olomouc a 160 km od Ostravy. V okolí se nachází řada vysokých škol a je zde tak dostatek kvalifikovaných zaměstnanců.

Plně vybavený moderní areál

Sklady Ponávka nabízejí ideální prostory vhodné jak pro malé a střední podniky, tak pro velké mezinárodní společnosti, které hledají přímý přístup ke svým zákazníkům. CTZone se všemi službami a obchodními partnery v těsné blízkosti, je živým organismem s potřebnými prostory a podporou pro rozvoj vašeho podnikání. Součástí interiéru jsou i moderní kancelářské prostory standardu “A-class”. Každá jednotka CTBoxu nabízí kancelářské, prodejní i skladové prostory. Vše je zakomponováno do plně vybaveného areálu “CTZone”, který má 24 h bezpečnostní službu a dostatek parkovacích míst i zeleně. Kanceláře mohou být vystaveny na míru dle přání klienta. Čistá výška haly činí 6,5 m. Hala disponuje nakládací rampou, má nosnost podlahy 5 t/m2 a dostatečný počet parkovacích míst.

Pro bližší informace či konkrétní nabídku nás prosím kontaktujte. Pokud vás park Ponávka nezaujal, podívejte se na naší další nabídku v Brně nebo se obraťte na naše experty, kteří vám pomohou najít to nejvhodnější řešení

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre