PFM Flexi

Brno MAPA Neznámá

Charakteristika

Dostupná kvalifikovaná pracovní síla

Prostory pro skladování hořlavých a chemických látek

Energetická náročnost G

Pronájem skladů a výrobních prostor v PFM Flexi v Brně

Skladové a výrobní prostory PFM Flexi se nachází v obchodně výrobním areálu v Brně-Řečkovicích. Výhodou této lokality je skvělá infrastruktura města – nedaleké autobusové i vlakové nádraží a napojení na evropskou silnici E461 vedoucí ze Svitav přes Brno a Mikulov do Vídně. Sklad je strategicky umístěn 55 km od hranic s Rakouskem, 70 km od hranic se Slovenskem, 80 km od města Olomouc a 160 km od Ostravy. V okolí se nachází řada vysokých škol a je zde tak dostatek kvalifikovaných zaměstnanců.

Kanceláře, výrobní haly a sklady v Brně-Řečkovicích

Nabízíme kancelářské, výrobní a skladovací prostory v obchodně výrobním areálu o rozloze 5 300 m2. K dispozici jsou prostory různých standardů – klimatizované, vytápěné i nevytápěné, od velikosti modulu 108 m2 a užitečné výšce 6 m. Nabízené haly a sklady lze využít také pro skladování hořlavých a chemických látek. Samozřejmostí je dostatečné kancelářské a sociální zázemí nebo doplňkové služby, jako např. pronájem regálových systémů nebo manipulační techniky. Výhodou je i dostatek venkovních ploch pro parkování, nakládku a vykládku vozidel. Přístup do areálu je možný 24/7. Výhodou je i ostraha objektu v nočních hodinách a o víkendech, možnost kartového přístupového systému (EZS/CCTV), stravovací služby v areálu a nakládací rampy.

Nezaujal vás PFM Flexi? Podívejte se naši další nabídku skladů a výrobních hal v okolí Brna nebo nám nechte kontakt a my pro vaši firmu najdeme ten nejvhodnější prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre