Panattoni Pilsen West III

Nýřany MAPA K dispozici za 12 měsíců

Charakteristika

Dostupnost kvalifikované pracovní síly

Možnost výstavby na míru

Energetická náročnost G

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
A 39 000 m2 K dispozici za 12 měsíců

Pronájem prostor v průmyslové zóně Panattoni Pilsen West III

Průmyslový areál Pilsen Park West je situován v Nýřanech, přibližně 10 km od Plzně. Do místa je skvělá dostupnost díky těsné blízkosti exitu 93 dálnice D5, spojující Prahu s hranicí s Německem. Dálnice vede přes Prahu, Plzeň, Rozvadov a pokračuje na státní hranici s Německem a dále ve směru na Norimberk. Snadné dojíždění zaměstnanců zajišťuje autobusová zastávka přímo před areálem. Součástí areálu je dostatek parkovacích míst pro osobní i nákladní vozidla.

Strategická poloha v blízkosti Plzně a hranice s Německem

Hlavní město Praha je vzdáleno jen 75 km od objektu. Vynikající dopravní infrastruktura disponuje přímým napojením na evropskou dálniční i železniční síť. Tato oblast patří k nejatraktivnějším regionům pro příliv zahraničních investic ve střední a východní Evropě.

Přísun kvalifikované pracovní síly

Výhodou této lokality je množství průmyslově zaměřených škol v sousedním krajském městě Plzeň. Fakulty strojní a elektrotechnická jsou součástí Západočeské univerzity a zaručují dostatek kvalifikované pracovní síly.

Prostory vhodné pro logistiku a lehkou výrobu

Park nabízí nové moderní průmyslové prostory třídy A, které jsou vhodné především pro skladování, lehkou výrobu a logistické služby. Budovy disponují čistou výškou haly 10 m, nakládacími rampami, přímým vjezdem a možností umístění jeřábu. Kancelářské jednotky lze uspořádat dle požadavků nájemce. Projekt se pyšní ekologickým certifikátem BREEAM Excellent.

Možnost výstavby na míru

Park poskytuje možnost rychlé výstavby na míru v nejvyšším technickém standardu spolu s ESFR sprinklerovým systémem, LED osvětlením s podlahami připravenými na automatické nakládací systémy.

Další nabídka skladových a výrobních prostor v okolí Plzně

Nezaujal vás Panattoni Pilsen West II? Podívejte se naši další nabídku skladů a výrobních hal v okolí Plzně nebo nám nechte kontakt a my pro vaši firmu najdeme ten nejvhodnější prostor.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre