Panattoni park Uničov

Uničov MAPA K dispozici za 12 měsíců

Charakteristika

V blízkosti dálnice D35

Dobrá dopravní dostupnost

Energetická náročnost G

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
A 26 425 m2 K dispozici za 12 měsíců

Průmyslové prostory Panattoni park Uničov k pronájmu

Panattoni Park Uničov je moderní průmyslový park, který se nachází v atraktivní lokalitě 30 km od města Olomouc v blízkosti dálnice D35 (13 km od exitu č. 248). S připravovaným napojením na dálnici D1, bude park dobře propojen se všemi klíčovými oblastmi v České republice. V docházkové vzdálenosti parku jsou železniční i autobusové zastávky, které zaměstnancům zajišťují snadný přístup městskou hromadnou dopravou. V okolí parku je také dostatek občanské vybavenosti, což zajišťuje pohodlné pracovní prostředí.

Pronájem prostor vhodných pro lehkou výrobu a logistiku

Specifikace skladových prostor zahrnuje čistou výšku haly 10 metrů, nosnost podlahy 5 t/m2, střešní světlíky, nakládací rampy a sprinklery (ESFR). Klienti mohou také požádat o přizpůsobení kancelářských prostor a cross-docking. K dispozici je také dostatek parkovacích míst a odstavných ploch pro osobní a nákladní vozidla.

Moderní průmyslové prostory třídy A

Panattoni Park Uničov je ideální pro společnosti hledající moderní a atraktivní prostory třídy A pro lehkou výrobu a logistiku. Nájemci mají možnost pronajmout si skladové a výrobní prostory na míru v Olomouckém kraji.

Širší nabídka průmyslových prostor k pronájmu

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Pokud tato nabídka nevyhovuje vaším představám, pokusíme se pro vás najít prostory v Olomouckém kraji dle vašich požadavků.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre