Panattoni park Chomutov South

Chomutov MAPA K dispozici za 9 měsíců

Charakteristika

V blízkosti Německých hranic

Oblast s průmyslovou tradicí

Energetická náročnost G

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
Hala A 25 539 m2 K dispozici za 12 měsíců
Hala C 40 659 m2 K dispozici za 9 měsíců

Pronajměte si moderní průmyslové prostory v Panattoni Park Chomutov South

Panattoni Park Chomutov South se nachází v průmyslové zóně v Ústeckém kraji u města Chomutov. Tato oblast se vyznačuje bohatou průmyslovou tradicí a blízkostí k německému trhu. Z Panattoni Parku je snadné dopravní spojení do měst jako je Praha, Drážďany, Karlovy Vary a Ústí nad Labem. V blízkosti areálu vede mezinárodní silnice E442. Park je rovněž vybaven dostatečným množstvím parkovacích míst, což usnadňuje parkování pro návštěvníky a zaměstnance.

Špičkové vybavení areálu

Vybavení tohoto parku je kvalitní a moderní. Pro snadné nakládky a vykládky jsou k dispozici drive-in vjezdy a rampy. Díky stropním světlíkům je zajištěno dostatečné přirozené osvětlení. Pro zabezpečení bezpečnosti prostor jsou instalovány sprinklery typu ESFR a celý areál je zasíťován.

Zelená certifikace BREEAM

Park disponuje zelenou certifikací BREEAM, která byla udělena na základě udržitelnosti a šetrnosti k životnímu prostředí.

Prostory vhodné pro lehkou výrobu a skladování

Tento areál je vhodným řešením pro logistické, skladovací a výrobní operace a je ideální pro nájemce, kteří obsluhují jak Českou republiku, tak i Německo. Park nabídne více než 80 000 m2 průmyslových ploch. K dispozici jsou flexibilní kancelářské prostory, které lze upravit dle požadavků nájemce.

Další skladovací a výrobní prostory k pronájmu

Nenaplnily tyto skladovací a výrobní prostory vaše očekávání? Prohlédněte si sklady k pronájmu v okolí Chomutova nebo nám zanechte kontakt a my vám pomůžeme najít to nejvhodnější řešení.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre