Panattoni park Cheb East

Cheb MAPA K dispozici za 9 měsíců

Charakteristika

Strategické umístění

Zelená certifikace BREEAM

Energetická náročnost G

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
Panattoni park Okrouhla 18 200 m2 K dispozici za 9 měsíců

Pronajměte si prostory v Panattoni Parku Cheb East u německých hranic

Industriální projekt Panattoni Park East se nachází v Karlovarském kraji, východně od města Cheb. Areál se nachází pár minut jízdy od německých hranic a má skvělou polohu v blízkosti letiště Karlovy Vary, které je vzdáleno pouhých 45 minut. Díky své poloze je ideálním místem pro evropské distribuční centrum a zásobování Německa. Zároveň je snadno dostupný díky dálnici E50/D5 a vzdálenost k Praze je 170 km a k Plzni 94 km.

Skladové a výrobní prostory třídy A

S celkovou plochou až 79 500 m2 nabízí moderní skladové a výrobní prostory třídy A. Areál Panattoni Park East je certifikován podle standardu BREEAM a nabízí výhody jako drive-in/přímý vjezd, nakládací rampu, sprinklery (ESFR), střešní světlíky a zasíťování. Areál je vhodný pro lehkou výrobu a skladování. Nájemci budou mít k dispozici dostatek parkovacích míst, nákladiště pro kamiony a kancelářské prostory na míru.

Další průmyslové prostory k pronájmu

Nevyhovuje tato nabídka vaším představám? Podívejte se na další nabídku industriálních prostor v Chebu a okolí nebo se neváhejte obrátit na naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním prostor na míru.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre