Panattoni Pilsen Digital

Plzeň MAPA K dispozici za 12 měsíců

Charakteristika

Snadný přístup k dálnici

Vhodné pro logistiku

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Jeřáb
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
C 24 265 m2 K dispozici za 12 měsíců

Skladové a výrobní prostory Panattoni Pilsen Digital Park k pronájmu

Panattoni Pilsen Digital Park je industriální projekt, který se nachází v Plzni a je ideálním místem pro výzkum, vývoj, lehkou výrobu či logistiku. Lokalita má vynikající spojení jak městskou hromadnou dopravou, tak mezinárodními vlaky Eurocity a Intercity, které spojují Plzeň s Frankfurtem, Mnichovem a Curychem. Díky snadnému přístupu k dálnici E50/D5 do Německa a hlavního města Prahy je lokalita skvěle dostupná i pro automobilovou dopravu.

Dostatek kvalifikované pracovní síly

V okolí parku se nachází dostatek kvalifikovaných pracovních sil díky přítomnosti středních škol a zejména Západočeské univerzity v Plzni, která je známá především pro fakultu strojního inženýrství.

Specifikace vybavení prostor

Areál nabízí světlou výšku až 10 metrů a nosnost 5 t/m2. Každý dok je vybavený hydraulickým vyrovnávačem o kapacitě 6 t a každých 1 000 m2 plochy haly je k dispozici 1 elektricky otevíratelné dokové vrata o velikosti 3 x 3,2 m. Dále je zde 1 přímý vjezd o velikosti 3,5 x 4,2 m na každých 5 000 m2 plochy haly. LED osvětlení s intenzitou 200 lux zajišťuje dostatečné a kvalitní osvětlení vnitřních prostor.

Certifikace BREEAM New Construction Excellent

Panattoni Pilsen Digital Park je unikátním a moderním projektem, který je budován na brownfieldu v bývalém areálu Škody Plzeň. Areál nabízí unikátní infrastrukturu pro hi-tech výrobu a výzkum a vývoj a je obklopen stávajícím průmyslem. Díky skvělé dostupnosti na dálnici D5 z Prahy do Německa a možnosti využití návaznosti na dálnici D6, která pokračuje přes celé Německo až do Francie, je lokalita ideální pro logistické operace. Výstavba budov byla prováděna s minimálním dopadem na životní prostředí a cílí na certifikace BREEAM New Construction „Excellent“.

Široká nabídka průmyslových prostor k pronájmu

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Pokud tyto prostory nesplňují vaše očekávání, podívejte se na naši širokou nabídku skladových a výrobních prostor k pronájmu, které nabízíme v Plzni a jejím okolí.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre