VGP Park Vyškov

Vyškov MAPA Obsazeno

Charakteristika

Existující územní rozhodnutí

V těsné blízkosti R46 (D46)

Energetická náročnost G

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost

Sklady VGP Park Vyškov k pronájmu

VGP Park Vyškov leží v těsné blízkosti D46 spojující města Olomouc a Brno, ve směru na Ivanovice na Hané nebo Kroměříž u exitu 2. VGP Park Vyškov se nachází v severní části Jihomoravského kraje, 40 km od Brna, ve stejnojmenném městě Vyškov. Díky výhodné poloze v centru Moravy, mezi významnými průmyslovými a obchodními městy Prostějovem, Brnem a Olomoucí, je areál velmi atraktivní. Městem prochází důležitá železniční trasa vedoucí do Brna, Olomouce a Ostravy. Centrum města je snadno dostupné díky hromadné dopravě. Park je dobře viditelný z přilehlých silnic a je vhodný jak pro logistiku, tak pro lehkou výrobu či komerční aktivity.

Prostor vhodný pro lehkou výroba či skladování

VGP Park Vyškov nabízí možnost výstavby vysoce kvalitních budov. Veškeré nájemní prostory je na požádání možné přizpůsobit požadavkům budoucího nájemce. V přiměřeném rozsahu lze změny provést, i když už je budova ve výstavbě. Výhodou jsou veškeré inženýrské sítě přímo v zóně a řešení na klíč dle požadavků zákazníka. Park je vhodný pro lehkou výrobu či skladování a disponuje rampou/můstkem, sprinklery (ESFR) a střešními světlíky/skylight.

Nezaujala vás tato nabídka skladových prostor? Podívejte se na naši nabídku dalších prostor pro vaše podnikání v této oblasti.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre