Panattoni Park Podbořany

MAPA K dispozici za 12 měsíců

Charakteristika

Snadný přístup na dálnice D7 a D8

Dostupnost pomocí MHD

Energetická náročnost G

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
Hall A 20 311 m2 K dispozici za 12 měsíců
Hall B 17 718 m2 K dispozici za 12 měsíců

Pronájem moderních průmyslových prostor Panattoni Park Podbořany

Panattoni Park Podbořany je moderní průmyslový komplex nacházející se v jihozápadní části obce Podbořany v Ústeckém kraji. Díky své výhodné poloze v blízkosti dálnice D7 a D8, je snadno dostupný autem z Prahy, Chomutova a Drážďan. S autobusovou a železniční zastávkou v docházkové vzdálenosti je však možné se do areálu dostat i městskou hromadnou dopravou. Okolní města nabízí dostatek kvalifikované pracovní síly.

Moderní park šetrný k životnímu prostředí

Areál nabízí moderní a vysoko kvalitní skladové prostory s nosností 50 kN/m2 a světlou výškou 12,6 m, vybavené LED osvětlením s intenzitou 200 lux. K dispozici jsou také doková vrata o velikosti 3 x 3,2 m a přímý vjezd o rozměru 3,5 x 4,2 m na každých 5000 m2 plochy haly. Komplex disponuje také rampou pro snadné nakládání a vykládání nákladů, střešními světlíky a sprinklery. Celý areál je certifikován podle ekologického standardu BREEAM.

Další průmyslové parky k pronájmu

Pro více informací nás kontaktujte. V případě, že hledáte jiné řešení v Ústeckém kraji, obraťte se na naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním prostor dle vašich požadavků.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre