Panattoni Park Ostrov - North

Karlovy Vary MAPA Obsazeno

Charakteristika

Kvalifikovaná pracovní síla

Dostupnost k hranicím s Německem

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Jeřáb
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost

Pronájem skladů – Panattoni Park Ostrov

Panattoni Park Ostrov North se nachází v Karlovarském kraji v západní části České republiky. Vzniká revitalizací brownfieldu bývalého závodu Škody. Průmyslová zóna na severním okraji města je přibližně 15 km od Karlových Varů a dálnice D6 vedoucí do sousedního Německa. Areál je velmi dobře dostupný po silnici 13/E442, která lokalitu napojuje na českou dálniční síť a spojuje město Karlovy Vary, Chomutov, Most a Teplice. Park je snadno dostupný z větších měst, jako jsou Karlovy Vary (12 km) a Chomutov (40 km). Velmi blízko je dostupnost i na hranice s Německem (65 km). Vzdělávací instituce v rámci regionu vytváří velký příslib pro potenciální klienty v souvislosti s vyhlídkami na zaměstnávání kvalifikované pracovní síly. Kvalifikovaná pracovní síla se v regionu utváří z řad dopravců, ekonomů dopravy v logistice, skladníků po absolventy vysokých škol.

Řešení na klíč dle požadavků klienta

Park se skládá z dvou budov o celkové rozloze 121 000 metrů čtverečních. Prostory může využívat buď jeden nájemce, nebo víc klientů a vytvořit takzvaný "multi tenant building". Díky velké rozloze areálu je možné haly flexibilně rozdělit. Haly se navrhnou a postaví podle specifických požadavků koncového klienta a podle nejvyššího standardu třídy A na průmyslovém trhu tzn. 10 m čistá výška, nosnost podlah 5 t/m2, sprinklerový systém i dostatek nakládacích můstků, přímých vjezdů a parkovacích míst.

Nemáte zájem o pronájem v Panattoni Parku Ostrov – North? Podívejte se na nemovitosti k pronájmu v okolí Karlových Varů nebo nám nechte kontakt a my vám rádi vytipujeme vhodné sklady dle vašich požadavků a zpracujeme nabídku na míru.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre