Panattoni Park Most

Most MAPA K dispozici za 9 měsíců

Charakteristika

Strategická poloha v blízkosti dálnic

Dostatek kvalifikované pracovní síly

Energetická náročnost G

Vybavenost

Nakládací rampa
Jeřáb
Přímý vjezd

Celková plocha

Název Velikost Dostupnost
Panattoni Park Most - WH01 9 331 m2 K dispozici za 9 měsíců

Pronajměte si špičkové prostory v Panattoni Park Most

Panattoni Park Most se nachází v obci Čepirohy na severozápadním okraji města Most. Díky strategické poloze v blízkosti dálnice D7 a D8 a pouhých 20 km od německé hranice je lokalita velmi dobře dostupná. Hlavní město Praha je vzdálené 70 km.

Veškerá občanská vybavenost v přilehlém městě Most

V místě je dlouhodobá dostupnost kvalifikované pracovní síly díky průmyslové tradici a nadprůměrné míře nezaměstnanosti v této oblasti. V okolí Panattoni Parku Most se nachází občanská vybavenost v podobě supermarketů, restaurací, bank a dalších služeb.

Skladové a výrobní prostory u německých hranic

Panattoni Park Most nabízí k pronájmu skladové a výrobní prostory s celkovou plochou 9 330 m2. Tyto prostory jsou možné dělit od 4 200 m2. Světlá výška hal dosahuje 10 metrů, rozložení sloupů činí 12x24 metrů a nosnost podlahy je 5 tun na metr čtvereční. K dispozici jsou i kancelářské prostory, které lze flexibilně upravit dle požadavků nájemce. Prostorů mají přímý vjezd, nakládací můstek, sprinklery typu ESFR a střešní světlíky. V areálu je také zajištěno zasíťování. Park má zelenou certifikaci BREEAM.

Další nabídka skladových a výrobních prostor

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. V případě, že hledáte jiné prostory v Ústeckém kraji, obraťte se na naše experty, kteří vám pomůžou s hledáním řešení na míru.

Proč kontaktovat CBRE?

Nabízíme další stovky skladů, výrobních hal, pozemků, které na webu nevidíte.

Pomůžeme vám vyjednat ty nejlepší podmínky.

Můžeme pro vás zařídit i stavební úpravy, architekta či designéra.

Průvodce nemovitostmi
logo-cbre